Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2023-03-19

#3. Ofiara afery GetBack. Nie doczekał sprawiedliwości. Podcast (WIDEO)

Blisko 10 tysięcy osób poszkodowanych. Mój rozmówca, 74-latek, który utracił oszczędności życia, długo nie godził się na rozmowę. Pisaliśmy do siebie e-maile. Nagle, po kilku miesiącach, napisał, że się zdecydował na spotkanie przed kamerą we wrześniu 2021 roku. Nie można milczeć, bo to tak jakby się poddać. To gorzka rozmowa. Zmarł w 2022 roku. Nie doczekał sprawiedliwości.

Blisko 10 tysięcy osób poszkodowanych. Mój rozmówca, 74-latek,  który utracił oszczędności życia, długo nie godził się na rozmowę. Pisaliśmy do siebie e-maile. Nagle, po kilku miesiącach, napisał, że się zdecydował na spotkanie przed kamerą we wrześniu 2021 roku. Nie można milczeć, bo to tak jakby się poddać. To gorzka rozmowa.  Zmarł w 2022 roku. Nie doczekał sprawiedliwości.

Poszkodowani to osoby, którym należy się wsparcie, przynajmniej przez pokazanie kulis afery GetBacku. To nie są ludzie, którzy powodowani chęcią wielkiej wygranej, ale i ze świadomością ryzyka, weszli do kasyna. Nie zasiadali przed jednorękim bandytą, tylko skorzystali z usług instytucji objętych nadzorem państwa. Ludziom tym wyrządzono krzywdę. Zostali bezwzględnie oszukani. Zapominamy, że ofiarami nie są pojedyncze osoby, ale także ich rodziny.

Wszystkie odcinki podcastu "Wszystkoe chwyty dozwolone. Afera GetBack" (AUDIO) >>>

* Obejrzyj film "Wszystkie chwyty dozwolone. Afera GetBack".


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0