Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2023-04-12

Afera taśmowa. Dzisiaj już wszystko można. Zapiski

Na marginesie: nagranych seks taśm jest więcej. Ale odwaga autorów ma granice, jak czytam. Boją się najzamożniejszej rodziny w Polsce? Doskonale poukładanej w mediach.

Afera-podsluchowa-tasmowa-Latkowski.jpeg

Dzisiaj, bo nie chciałem podbijać publikacji. Taka myśl przebiegła. Zarzucano nam, że publikując taśmy z Sowa i Przyjaciele i Amber Room ujawniamy prywatne rozmowy. Odsądzano nas od czci i wiary. Obrzucano błotem. Obrażano. A my pomijaliśmy wątki prywatne i obyczajowe. Obecnie to, jak widać, nie stanowi problemu. Otwarcie wykorzystuje się prywatność i wątki obyczajowe z taśm i co? Nic. Zero zarzutów wobec autorów, redakcji, wydawnictw. Teraz to jest słuszne działanie w imię informowania opinii publicznej, prawda? Na marginesie: nagranych seks taśm jest więcej. Ale odwaga autorów ma granice, jak czytam.  Boją się najzamożniejszej rodziny w Polsce? Doskonale poukładanej w mediach. Odwagi nie starczyło. Kolejny przykład hipokryzji mediów, które bawią się w strażników prawdy, praw, etyki, moralności i dopiszcie sobie, ile tam wam przyjdzie na myśl, górnolotnych słów.

[12.04.2023]


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0