Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2017-02-28

Przypadki Kamila Durczoka z bronią

Nieprawdopodobne, że ktoś, kto ma problemy emocjonalne i nawet o nich mówi, posiada broń. I nikt nie zareagował?! Dopiero teraz?

kamil-durczok-bron (1).jpg

Broń bojowa, gazowa, myśliwska! To wszystko znajdowało się w sejfie. Kamila Durczoka (49 l.). Ten miniarsenał należący do znanego dziennikarza przechwyciła do swojego depozytu policja - donosi Super Express. - Pan Durczok był wezwany na komendę na początku stycznia i dobrowolnie przekazał tę broń. Samo postępowanie jeszcze się nie skończyło, jest w toku - informuje  SE.pl podinspektor Aleksandra Nowara, rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. (Czytaj>>>)

Nieprawdopodobne, że ktoś, kto ma problemy emocjonalne i nawet o nich mówi, posiada broń. I nikt nie zareagował?! Dopiero teraz?

Miedzy bajki można włożyć, że za przekroczenie prędkości odbiera się broń, co sugeruje Kamil Durczok. Znajomy policjant, pytany o to, odpowiada:  "Z doświadczenia, wydaje mi się, że nie odbiera się za przekroczenie prędkości, musi być postawiony zarzut,  bo to jest przesłanka do działania administracyjnego."

O co chodzi? Brutalnej prawdy z ust Durczoka raczej nie usłyszymy.


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0