Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2018-09-04

Podpalenie mieszkania dziennikarza zajmującego się sprawą Jarosława Ziętary

Była to próba nieudana lub przeprowadzona w celu zastraszenia mnie – nie doszło do pożaru. O zdarzeniu powiadomiłem Prokuraturę Krajową (Małopolski Wydział Zamiejscowy Prokuratury Krajowej w Krakowie), która prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Jarosława Ziętary.

40467688-2275249012504040-2233341968392388608-o.jpg

1 września 2018 minie już 26 lat od porwania i zabójstwa dziennikarza Jarosława Ziętary. W nocy z 1 na 2 września br. doszło do próby podpalenia mieszkania Krzysztofa M. Kaźmierczaka, dziennikarza zajmującego się tą sprawą, przedstawiciela Komitetu Społecznego im. Jarosława Ziętary.
Krzysztof M. Kaźmierczak na swoim blogu pisze: "Była to próba nieudana lub przeprowadzona w celu zastraszenia mnie – nie doszło do pożaru. O zdarzeniu powiadomiłem Prokuraturę Krajową (Małopolski Wydział Zamiejscowy Prokuratury Krajowej w Krakowie), która prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Jarosława Ziętary.  Zgodnie z jej zaleceniem złożyłem zawiadomienie o przestępstwie na policji w Poznaniu. Zostałem przesłuchany, przeprowadzono oględziny kryminalistyczne. Sprawa jest na wstępnym etapie, z uwagi na to nie podaję szczegółów."
Mam nadzieję, że organa ścigania szybko wyjaśnią, co się wydarzyło i kto stoi za podpaleniem.


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0