Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2022-08-15

Kto upadnie? Terentiew czy Miszczak? Kurski rzucił ręcznik na matę

Plan wejścia do Polsatu Edwarda Miszczaka prawdziwy. Ma tam przeczekać i zasiąść po wygranych wyborach przez opozycję na 11 piętrze w TVP, zajmując tron Jacka Kurskiego.

Terentiew-Latkowski-Wisniewski.jpgMrągowo, po koncercie 25 lecia Ich Troje, 14 sierpnia 2022

„Choć wokalista Ich Troje w wielu przypadkach nie miał szczęścia do osób, których spotykał na swojej zawodowej drodze, to jednak zawsze w końcu trafiał na przychylnych mu ludzi, a do takich niewątpliwie należała Nina Terentiew.” To Katarzyna Kanclerz i Nina Terentiew stała za produkcją filmu dokumentalnego "Gwiazdor" . Wszedł w to także Piotr Raisch z SPI. I tak film trafił do kin, choć nie obyło się bez problemów, z dzisiejszej perspektywy śmiesznych. Kolejny cytat z książki "Ich Troje. Biografia Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa, Ania Świątczak": — Nie przerwałem zdjęć, nawet nie pamiętam takiej sytuacji. Kto jak kto, ale Sylwester Latkowski na pewno w stu procentach powiedziałby, dlaczego odmówiłem dalszej współpracy. Myślę, że budżet mu się skończył, albo po prostu stracił zapał, albo też nie był w stanie nic więcej z tego wykrzesać. Może to sprawka Katarzyny Kanclerz? Trudno powiedzieć — mówi Michał.

Jak było, to niech zostanie już tajemnicą.

Pozostańmy przy "Zapiskach z tygodnia" (Na Latkowski.com >>>). Piszę: "Wypad do Mrągowa na jubileuszowy koncert Michała Wiśniewskiego i Ich Troje. Potem długie rozmowy, zakończone na tarasie z widokiem na Mazury. Rano kilka kaw. Poznaliśmy się 20 lat temu na planie filmu dokumentalnego". Oczywiście Niny Terentiew tam nie mogło zabraknąć.

Dzień później ukazał się w tygodniku "Newsweek" okładkowy artykuł - portret Niny Ternetiew skrzyżowany z Edkiem Miszczakiem. Czy prawdziwy? Odpowiem, w sam raz na wakacje. Nadaje się do czytania na plażę. Ale plan wejścia do stacji Polsat Miszczaka jest prawdziwy. Brakuje w tej historii dalszych ruchów w tym planie. Miszczak trafia do Polsat, by tam przeczekać i zasiąść po wygranych wyborach przez opozycję na 11 piętrze w TVP, zajmując tron Jacka Kurskiego.

Edek ma jednak trochę związków, które mogą wywołać kryzsy i ten plan zniweczyć. Czy ma tego świadomość? Nie wiem, bo po naszej ostatniej rozmowie, po której zagrał jak zagrał, nie wiem, czy wyciągnął wnioski? Układami i traktowaniem z buta, nie da się tego zamknąć. Jesli się nie zreflektuje, może zaliczyć upadek Boga, jak wielu w mediach.


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0