Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2018-10-01

Krótko o hipokoryzji, czyli wygodna taśma z afery podsłuchowej

Istnieje taśma, która obciąża premiera Mateusza Morawieckiego - ustalili dziennikarze Onetu.

afera-2.jpg

Istnieje taśma, która obciąża premiera Mateusza Morawieckiego - ustalili dziennikarze Onetu. 
Michał Majewski, to z nim m.in. opisywałem aferę podsłuchową w 2014 roku, na Twitterze krótko skomentował ostatnie dziennikarskie śledztwa i powtarzaną od lat narracje o „rosyjskim śladzie”: „Taśmy „dali” Rosjanie, żeby obalić rząd Platformy i osadzić rząd PiS-u. To kto teraz dał temat taśmy PMM, żeby obalać PiS? Bułgarzy. Stawiam na Bułgarów! Wot, logika. I jeszcze jedno w sprawie rosyjskiego tropu. Jak masz taki dostęp to korzystasz z wiedzy do cna, a nie odpalasz. I drugie. Jeśli Rosjanie to Bondaryk, Sienkiewicz i reszta powinni siedzieć od dawna w kiciu za odkrycie państwa na działania wrogiego wywiadu."
Dodam od siebie:  Nagle taśmy staję się nie być prywatnymi rozmowami? Jak to? Kiedy kolejny odcinek odkrywania rosyjskiego śladu, tym razem w poblikacji Onet? Czyżby powiększała się zorganizowana grupa przestępcza? 

I teraz autorzy, jak my wówczas, piszą:"groźba szantażu. Nie można bagatelizować." Czekam i  czekam na komentarze dziennikarzy, polityków, którzy na nas nie zostawiali/ją suchej nitki. Nie ma tak, że jedna taśma jest wygodna, a druga nie.


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0