Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2021-11-30

Kłamstwo Bortniuczka. Inni także korzystali bezpłatnie z Fortu od biznesmena

Dostałem potwierdzenie, że minister sportu Kamil Bortniczuk bezpłatnie korzystał z hotelu Fort i samochodu, należącego do jego właściciela, opisanego przez Marusza Gierszewskiego w Radio Zet. Bezpłatnie korzystał także z imprez i wyżywienia, alkoholi. Tak jak wskazał biznesman z Fortu, korzystali bezpłatnie także inni politycy oraz policjanci.

Bortniczuk-Mejza-Latkowski.jpg

Dostałem potwierdzenie, że minister sportu Kamil Bortniczuk bezpłatnie korzystał z hotelu Fort i samochodu, należącego do jego właściciela, opisana przez Marusza Gierszewskiego w Radio Zet. Bezpłatnie korzystał także z imprez i wyżywienia, alkoholi. Tak jak wskazał biznesman, z Fortu korzystali bezpłatnie także inni politycy oraz policjanci. - Nikt za nic nie płacił - powiedział.

Zwrócił uwagę, że hotelowa impreza Kamila Bortniuczuka, o której głośno w związku z jej innym charakter, obyła się w innym hotelu, niż jest podawana. - Wiem o niej, bo byłem jej uczestnikiem- stwierdził. Przypominam, że Fort ma także związek z ludźmi służb i ich współpracownikami. Pojawiaj się także w aferze GetBack. I nie chodziło im i nie chodzi o pawdę. Dzisiaj Prokuratura Regionalna w Łodzi robi wszystko, by zatrzeć ślady. Umarza postepowania.


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0