Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2016-12-29

Co dzieje się z funkcjonariuszami policji i służb prowadzącymi śledztwo w aferze podsłuchowej?

Dziś wyrok sądu w sprawie afery podsłuchowej. Co udało się ustalić? Praktycznie nic. Dla mnie ciekawe są losy bohaterów afery podsłuchowej.

Dziś wyrok sądu w sprawie afery podsłuchowej. Co udało się ustalić? Praktycznie nic. Dla mnie ciekawe są losy bohaterów afery podsłuchowej. Co na przykład dzieje się z funkcjonariuszami policji i służb, prowadzącymi pod nadzorem Bartłomieja Sienkiewicza śledztwo mające wyjaśnić aferę, która dała początek końca rządów Platformy Obywatelskiej.

Jak funkcjonariusze policji i służb wykorzystują zdobytą wiedzę przy okazji śledztwa podsłuchowego? Z kim teraz dzielą się nią?

Ostatnio odbyłem rozmowę z wysokim funkcjonariuszem służb, warto w tym kontekście, przytoczyć jej fragment: – D., przyjaciel S., nadzorował grupę od podsłuchów i rozpracowania Falenty, zaczął pracować w firmie X., o której mówi się, że powiązana jest z rosyjskim generałem. Dostał megapensję, samochód służbowy, mieszkanie w Trójmieście. Werbuje policjantów operacyjnych, którzy idą na emeryturę. Będzie tworzył tam niby wydział bezpieczeństwa. Zapiął się ponoć z nimi nadzorując tę sprawę.

 

 


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0