Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2023-09-23

Przykrywkowcy: Podwójna gra": mocny serial dokumentalny o najbardziej tajemniczych policjantach

Chcesz na własne oczy zobaczyć elitę policyjnej elity? Chcesz poznać tajemniczych funkcjonariuszy, którzy przez całe lata wcielali się w role najniebezpieczniejszych przestępców oraz mrożące krew w żyłach historie, które wydarzyły się naprawdę?

Przykrywkowcy-AXN-Latkowski.jpg

NaTemat.pl: Przykrywkowcy: Podwójna gra": mocny serial dokumentalny o najbardziej tajemniczych policjantach. Chcesz na własne oczy zobaczyć elitę policyjnej elity? Chcesz poznać tajemniczych funkcjonariuszy, którzy przez całe lata wcielali się w role najniebezpieczniejszych przestępców oraz mrożące krew w żyłach historie, które wydarzyły się naprawdę? Jeżeli tak, odpal koniecznie kanał AXN, na którym czeka na ciebie wyjątkowy serial dokumentalny Sylwestra Latkowskiego.

W AXN pierwszy odcinek tej wyjątkowej produkcji zobaczycie już 25.09 o 22:00, a kolejne o tej samej godzinie co poniedziałek.

Czytaj więcej >>>

Obejrzyj jak powstał serial dokumentalny Sylwestra Latkowskiego "Przkrywkocy: podwójna gra".


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0