Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2023-12-05

Wojewódzki skończ ze szczuciem, podaj gdzie jest ta sprawa

To jest typowe zachowanie Jakuba Wojewódzkiego, któremu tylko zależy na hejcie. Obraża, podejmuje działania właśnie w taki sposób, jak to kolejny raz zrobił. On doskonale wie, co to doręczenie pisma, pozwu. Jakiś czas temu biadolił, że stał się ofiarą braku doręczenia takowego.

To jest typowe zachowanie Jakuba Wojewódzkiego, który z premedytacją szczuje i nakręca hejt. Obraża, podejmuje działania właśnie w taki sposób, jak to kolejny raz zrobił w swoim wpisie na Facebook. 
Wojewódzki doskonale wie, co to doręczenie sądowego pozwu. Jakiś czas temu biadolił, że stał się ofiarą braku doręczenia takowego. 
Gdyby mu chodziło o rzeczywiste doręczenie pozwu, to choćby skorzystał z mojego maila. Jest powszechnie dostępnym. Znany jest także mój numer telefonu jego bliskim znajomym. Wysyłanie pozwu do miejsca, w którym dobrze wie, że nie zamieszkuję jest wymowne. Tak stara metoda „goń króliczka, aby nie złapać”. Zatrzymując się na jego wpisie, zamiast kpiny, nakręcania atmsfery, mógłby zrobić coś innego i napisać w jakim sądzie złożył akt oskarżenia oraz podać sygnaturę akt. Doskonale wie, że sądów i wydziałów w Polsce jest wiele. To nie ja go podaję a on mnie do sądu.
Moje miejsce zamieszkania z uwagi na bezpieczeństwo jest utajnione, o czym wie także policja stołeczna. Znany jest tam adres do doręczeń dla wszelkich pism sądowych i prokuratorskich.  
Jak wiadomo, stawiam się na znane mi rozprawy, o jednej ostatnio było nawet w mediach.
Ale Wojewódzkiemu chodzi o coś innego, ma świadomość co wywołuje takimi wpisami, co nakręca. Tworzy klimat linczu i wywołuje fałszywe wrażenie, że ktoś się ukrywa. Bo stara metoda szukania kogoś tam, gdzie nie mieszka jest znana prawnikom.
Powtórzę, powinien podać w jakim sądzie złożył akt oskarżenia i sygnaturę sprawy, jak się dokonuje takich wpisów na Facebook, gdyby mu naprawdę zależało na procesie, a nie na innym oddziaływaniu na opinie publiczną.  Inaczej to szczucie na moją osobę. 
Na marginesie nie śledzę jego profili na socjalach, dostałem screen jego wpisu na Facebook  od znajomego, zdziwionego jego zachowaniem i sytuacją.

***

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo” na konto nr: 38 1090 1694 0000 0001 3065 4695

Wspieraj >>>


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0