Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2020-07-15

U nas o wniosku o areszt by nie pomyślano

Wiadomo o wykorzystywanych dziewczynach w szeroko rozumianej Zatoce Sztuki (chodzi o sieć klubów, prywatne przyjęcia dla biznesmenów, polityków i celebrytów). W tej sprawie byłe ofiary też pomogły, ułatwiły i przyczyniły się do wykorzystywania przez szefa i bywalców nieletnich dziewcząt, między innymi pomagając w rekrutacji, opiece i ostatecznie wykorzystywaniu.

Zatoka-sztuki.jpg

Ghislaine Maxwell stręczyła ofiary pedofilowi Jeffreyowi Epsteinowi. Sąd odmówił zwolnienia jej za kaucją. U nas o wniosku o areszt by nie pomyślano. Maxwell, wcześniej ofiara, potem sama krzywdziła. Podobnie było z chłopcami z afery Dworca Centralnego, a ściślej z ulicy Żurawiej w Warszawie, wiadomo o wykorzystywanych dziewczynach w szeroko rozumianej Zatoce Sztuki (chodzi o sieć klubów, prywatne przyjęcia dla biznesmenów, polityków i celebrytów). W tej sprawie byłe ofiary też pomogły, ułatwiły i przyczyniły się do wykorzystywania przez szefa i bywalców nieletnich dziewcząt, między innymi pomagając w rekrutacji, opiece i ostatecznie wykorzystywaniu.

Warto przypomnieć, że szef Zatoki Sztuki, Turek, z zarzutem pedofilii, nawet wniosku o areszt nie dostał, na początku kaucja 15 tys. złotych, przy kolejnych zarzutach wzrosła do 30 tys. złotych. Nie musi się meldować na policji, bo dozór to tylko zakaz zbliżania się do ofiar.


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0