Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2022-03-03

To koniec putinowskiej Rosji - aby to była prawda

To koniec Putina, to koniec putinowskiej Rosji. Koniec. Nie ma żadnych szans. Tej Rosji już nigdy nie będzie. Dzięki Ukrainie.(...) W każdym razie Putinowi gwarancji nikt już nie da. To będzie taki pałacowy przewrót. Może być łagodny, może też być bardzo ostry.

Latkowski-ukraina-inwazaja-rosja.jpg

Siergiej Pugaczow, były bankier i przyjaciel Putina, ukrywający się w Wielkiej Brytanii, w rozmowie z ukraińskim dziennikarzem Dmitrem Gordonem:
- Putin będzie szantażował zachód, że naciśnie czerwony guzik, ale to koniec Putina, to koniec putinowskiej Rosji. Koniec. Nie ma żadnych szans. Tej Rosji już nigdy nie będzie. Dzięki Ukrainie.(…) Putin to słaby i tchórzliwy człowiek. Nikt nie da mu już gwarancji. On nie rozumie, że putinowskiej Rosji już nie ma. Jeśli zrozumie, to po rozmowie w swoim kręgu. Wtedy zrozumie, że wojsko nie jest z nim, że służby nie są z nim, że ci ludzie są gotowi iść na emeryturę żeby ich nie ruszano (...) W każdym razie Putinowi gwarancji nikt już nie da. To będzie taki pałacowy przewrót. Może być łagodny, może też być bardzo ostry.


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0