Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2020-09-02

To jest historia... Durczoka

Czy jazda po pijaku, fałszowanie podpisu na wekslach i oświadczeniach dla banku, by wyłudzić kredyt na grube miliony, to także moja historia, a nie Kamila Durczoka?

Durczok-Wasilewska.jpg

– To jest historia Latkowskiego, a nie moja. Ja wtedy miałem absolutne poczucie, że poza błędami w zarządzaniu, które każdy musi popełnić – nie ma takiego szefa, który nie popełnia błędów w zarządzaniu, zwłaszcza jak się ma 50-osobowy zespół – nie miałem sobie nic do zarzucenia – stwierdził Kamil Durczok w rozmowie z Markiem Czyżem. Lata mijają, a swoich ofiar Durczok nie jest w stanie przeprosić. No cóż, to także historia opowiedziana przez innych dziennikarzy: Wasilewską, Dzierżanowskiego i Majewskiego oraz komisję TVN (Potwierdziła, że były przypadki mobbingu i molestowania seksualnego.). A przede wszystkim przez ofiary. Czy jazda po pijaku, fałszowanie podpisu na wekslach i oświadczeniach dla banku, by wyłudzić kredyt na grube miliony, to także moja historia, a nie Kamila Durczoka? Rozmowa zaczyna się od troskliwego pytania Czyża: – „Schudłeś?”. Zastanawia mnie bezrefleksyjność dziennikarza, który będąc przyjacielem Durczoka i razem z nim... bierze udział w kolejnej nieudolnej próbie podniesienia go i lekceważeniu jego ofiar. Aha, Kamil Durczok prowadzi szkolenia z zarządzania kryzysem wizerunkowym.


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0