Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2017-06-30

Powinienem stanąć przed komisją śledczą

– Myślę, że powinienem stanąć przed komisją śledczą. Jestem przeciwnikiem, aby dziennikarze zeznawali prze takimi komisjami, ale nie mam wyboru. Nie może być tak, że przez wiele godzin szargane jest moje nazwisko i nasza – z Michałem Majewskim – praca dziennikarska – zapowiedział w „Minęła Dwudziesta” dziennikarz Sylwester Latkowski, autor wielu publikacji o aferze Amber Gold.

MInela-20 (1).jpg

Sylwester Latkowski stwierdził, że Marcin P. mówiąc o kilku spotkaniach z nim kłamał, bo doszło tylko do jednego – 7 sierpnia 2012 r. Rozmowa z P. i jego żoną oraz Latkowskim i Michałem Majewskim „została w całości zarejestrowana”.
Dziennikarz stwierdził kategorycznie, że nie odpuści Marcinowi P. jego kłamstw. – Myślę, że powinienem stanąć przed komisją śledczą. Jestem przeciwnikiem, aby dziennikarze zeznawali przed takimi komisjami, ale nie mam wyboru. Nie może być tak, że przez wiele godzin szargane jest moje nazwisko i nasza – z Michałem Majewskim - praca dziennikarska – podkreślił. 

Latkowski zasugerował także w programie „Minęła Dwudziesta”, że P. przed komisją mógł chronić pewne osoby. Ujawnił, że pomysłodawca Amber Gold co najmniej kilkakrotnie kontaktował się mailowo z Michałem Tuskiem. Tymczasem P. twierdził, że wysłał do syna premiera tylko jednego maila.

Więcej >>>


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0