Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2022-02-13

O łapówkach w świecie finansów. Zapiski z tygodnia

Jak rozmawiałem z deweloperami, to większość mówiła: bez łapówek się nie da iść dalej; podobnie mówią w świecie finansów. O tym pisze w liście także były szef GetBack do Jarosława Kaczyńskiego. O tym mówią inni rozmówcy. Mają dość.

List-do-JK.jpg

Zmieniają się ekipy i jest podbnie

7 lutego 2022, poniedziałek 

„I teraz na przykład Krzysztof Bondaryk, za rządów PO szef ABW, wypowiada się w mediach jako ekspert i krytykuje PiS. Ale w latach 2008-13 kontroli nad służbami się sprzeciwiał. Jeżeli ktoś nie jest kontrolowany, czuje się swobodnie” - z wywiadu Ewa Ivanova z prok. Katarzyną Kwiatkowską dla "Gazety Wyborczej". Więcej >>>

O łapówkach w świecie finansów

13 lutego 2022, niedziela

Tydzień upłynął na pisaniu książki „Wszystkie chwyty dozwolone. Afera GetBack”. Smutna refleksja. Jak rozmawiałem z deweloperami, to większość mówiła – bez łapówek się nie da iść dalej; podobnie mówią w świecie finansów. O tym pisze w liście także były szef GetBack Konrad Kąkolewski do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. O tym mówią także inni rozmówcy. I przyznają, że są już tym zmęczeni. Mają tego dość.

Przedsprzedaż książki : https://latkowski.com/sklep/wszystkie-chwyty-dozwolone-afera-getback-jako-pierwsza-ukaze-sie-edycja-limitowana

List-do-JK.jpg Lapowki-Kakolewski-Zapiski.jpg


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0