Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2021-03-06

Nie służby są od reżyserowania filmów i pisania książek

Książkę o policjantach pracujących pod przykryciem napisałem z Piotrem Pytlakowskim w 2010 roku. Jej wydania nie udało się zablokować, pomimo czynionych prób. W 2019 roku zrealizowałem dla stacji Canal+ serial dokumentalny „Podwójna gra”. Nie zagościł długo na antenie. O czym opowiadał, m.in. możecie przeczytać w tej książce. Co dalej?

ksiazka-podwojna-gra-3D-kolor.jpg

Książkę o policjantach pracujących pod przykryciem napisałem z Piotrem Pytlakowskim w 2010 roku. Jej wydania nie udało się zablokować, pomimo czynionych prób. W 2019 roku zrealizowałem dla stacji Canal+  serial dokumentalny „Podwójna gra”. Nie zagościł długo na antenie. O czym opowiadał, m.in. możecie przeczytać w tej książce. Co dalej? Mam nadzieje, że serial wreszcie wróci na antenę stacji walczącej o wolność słowa, o wybór. Nie służby są od reżyserowania filmów i pisania książek. Przynajmniej ja nie będę pracował pod ich dyktando i nie dam się zastraszyć.

Tutaj kupisz >>>

#bezcenzury #podwójnagra #przykrywkowcy


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0