Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2017-10-18

Kulisy Spraw. Posłuchaj audycji

- Zeznania Jarosława „Masy” Sokołowskiego są ważne dla opinii publicznej, ponieważ są nagłaśniane. Dziennikarze zrobili „Masie” promocję, a ten stwierdził, że pójdzie na całość i zaczął publikować książki – powiedział o zeznaniach „Masy” w audycji Kulisy Spraw Sylwester Latkowski.

Latkowski (1).jpg

Zdaniem Sylwestra Latkowskiego wiedzą o grupie pruszkowskiej czerpiemy z tego co powiedział na świadek koronny Jarosław Sokołowski „Masa”. – Dziennikarzom często wygodnie jest korzystać w swoich artykułach z opinii osób, które są kojarzone przez opinię publiczną. Jego zeznania nie są żadną bombą, jeśli się wejdzie w nie, to mamy naskórkową opowieść. Czuć, że jest niedopowiedziana. Gdy „Masa” się rozkręcał w swoich zeznaniach, np. zaczął mówił o politykach to prokurator zarządzał przerwę, a potem nie wracał do wątku – mówił dziennikarz śledczy.

Według gościa Polskiego Radia 24 „Masa” nie został świadkiem koronnym, by rozbić "Pruszków". – Przede wszystkim „Masa” miał „załatwić” policjanta Wróbla, który go zwerbował. Chodziło o rozgrywkę policyjną.

Świadek koronny musi opowiedzieć o wszystkich swoich przestępstwach, z książek „Masy” wynika, że nie powiedział wszystkiego prokuratorowi – powiedział Latkowski.  

Tutaj można odsłuchać audycję >>>


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0