Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2020-09-23

Jeśli ktoś myślał, że odpuszczę i wszystko już pozamiatane – myli się

Na szczęście tym razem prokuratura zaskarżyła decyzję, nie zadowoliła się symboliczną kaucją – jak to było z naszym rodzimym „Epsteinem” z Zatoki Sztuki i Dream Clubu, Marcinem Turczyńskim, zwanym Turkiem.

Latkowski-Zatoka-Sztuki-Szyc-pedofile.jpg

Kilkanaście dni temu byłem w Trójmieście na zdjęciach, które nie są związane ze sprawą pedofilii, ale o sprawie pedofilów z tzw. wyższych sfer nie zapominam. Ostatnio trójmiejski sąd znów okazał się łaskawy i nie zgodził się na areszt celebryty (gwiazda disco polo) o pedofilskich skłonnościach, który proponował seks 14-latce. Na szczęście tym razem prokuratura zaskarżyła decyzję, nie zadowoliła się symboliczną kaucją – jak to było z naszym rodzimym „Epsteinem” z Zatoki Sztuki i Dream Clubu, Marcinem Turczyńskim, zwanym Turkiem.
Jeśli ktoś myślał, że odpuszczę i wszystko już pozamiatane – myli się.

Dlaczego przestępcy czują się tutaj pewnie i często nie są ścigani? Mnie się wydaje, że decydują o tym zastałe układy kultywowane i pielęgnowane latami, które z czasem przeistoczyły się w patologię na styku światów polityki, biznesu, tajnych służb, organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości.

Jeden z byłych szefów Centralnego Biura Śledczego powiedział, że: „Trójmiasto to wielka pucha Pandory. Trzeba byłoby te F-16 wypróbować, spalić to, zaorać i jeszcze raz podpalić. Potem każdemu wchodzącemu dawać przepustkę po sprawdzeniu, że nie jest pozapinany z dziwnymi ludźmi. Tu jest jedna wielka sitwa”.


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0