Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2016-12-11

Czyste ręce Andrzeja Seremeta. Zapiski z tygodnia

Jak zareaguje bohater? Leszek Możdżer na pół roku zablokował film „PUB 700”, podpuszczony w Paryżu przez Zbigniewa Preisnera. Michał Wiśniewski także nie był na początku zadowolony, jego menedżerka chciała zablokować premierę filmu. Niektórzy bohaterzy nasłali na mnie bandytów.

Mamed-Khalidov-Sylwester-Latkowski-MMA-ksw (1).jpg

 

Jak zareaguje bohater?
Poniedziałek, 5 grudnia

 
W niedzielę zamknięty pokaz filmu w wersji roboczej dla Mameda Khalidowa i jego żony Ewy. To zawsze moment napięcia – jak zareaguje bohater? Leszek Możdżer na pół roku zablokował film „PUB 700”, podpuszczony w Paryżu przez Zbigniewa Preisnera. Michał Wiśniewski także nie był na początku zadowolony, jego menedżerka chciała zablokować premierę filmu. Niektórzy bohaterzy filmu „Klatka” nasłali na mnie bandytów.
Reakcja Mameda? Podobna jak Macieja Świeszewskiego, bohatera „Ostatniej Wieczerzy”. Akceptacja i zrozumienie. „Moja walka”, jest ważna z różnych względów, to mój powrót do realizacji filmów.

 

Czyste ręce Andrzeja Seremeta
Czwartek, 8 grudnia


Sejmowa komisja śledcza do zbadania sprawy Amber Gold przesłuchała Andrzeja Seremeta, byłego prokuratora generalnego. „Trudno mi odpowiedzieć… Usłyszałem dzisiaj…”. Seremet jak Poncjusz Piłat umył ręce i po sprawie. 

 


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0