Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

Rusza projekt Konfrontacja

Oddaję w Państwa ręce mój nowy projekt „Konfrontacja”. Nowy, ale rodził się długo. Wszyscy wiemy, że sytuacja na rynku mediów nie jest godna pozazdroszczenia. Niemal wszyscy działają w ramach nasilającej się wojny politycznej, pod presją reklamodawców, którzy próbują sobie ustawiać media.

Konfrontacja-okladki.jpg

Oddaję w Państwa ręce mój nowy projekt „Konfrontacja”. Nowy, ale rodził się długo. Wszyscy wiemy, że sytuacja na rynku mediów nie jest godna pozazdroszczenia. Niemal wszyscy działają w ramach nasilającej się wojny politycznej, pod presją reklamodawców, którzy próbują sobie ustawiać media. Wreszcie w warunkach, gdzie znaczna większość środowiska dziennikarskiego została spauperyzowana i zmuszona do najróżniejszych kompromisów. Nie chcę zabrzmieć zbyt górnolotnie, ale postanowiłem się nie poddawać i próbować dalej uprawiać ten zawód. Wypuszczam na rynek 100-stronicowy magazyn reporterski „Konfrontacja”, rusza strona internetowa, będzie działalność w social mediach. Zapewniam, że będzie bezkompromisowo i w poprzek schematów. Będę wchodził za kulisy i będę wkładał głowę tam, gdzie niektórzy obawiają się wsadzić nogę. Wszystkich, którzy mają ciekawe historie i chcą wspierać niezależne dziennikarstwo, zapraszam do kontaktu i współpracy. Niezależnie od politycznych poglądów.

Plik z pierwszym numerem magazynu „Konfrontacja” do pobrania ze strony konfrontacja.com.pl

 


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0